Home

Privilegiat îndepărtare Viespe fotbal gaz metan cfr cluj sunt infometat Ospitalitate sponsor

Gaz Metan - CFR Cluj 1-2. CFR câștigă la ultima fază de joc. Neguț, eroul  campioanei - Playsport
Gaz Metan - CFR Cluj 1-2. CFR câștigă la ultima fază de joc. Neguț, eroul campioanei - Playsport

CFR Cluj - Gaz Metan 2-1. Ardelenii își continuă marșul în Liga 1, după ce  au fost conduși de trupa lui Ilie Poenaru
CFR Cluj - Gaz Metan 2-1. Ardelenii își continuă marșul în Liga 1, după ce au fost conduși de trupa lui Ilie Poenaru

Victorie dramatică la Mediaș! CFR Cluj reușește primul succes de anul  acesta cu un gol în ultimul minut împotriva celor de la Gaz Metan! -
Victorie dramatică la Mediaș! CFR Cluj reușește primul succes de anul acesta cu un gol în ultimul minut împotriva celor de la Gaz Metan! -

CFR Cluj - Gaz Metan Medias 2 - 0, clujenii raman in lupta pentru titlu

CFR Cluj s-a înțeles cu Yuri Matias, chiar în ziua meciului cu Gaz Metan  Mediaș
CFR Cluj s-a înțeles cu Yuri Matias, chiar în ziua meciului cu Gaz Metan Mediaș

VIDEO | Gaz Metan - CFR 1-2. Clujenii dau lovitura în ultimele secunde

Gaz Metan 0-0 CFR Cluj | ZERO suporteri, ZERO fotbal la Medias! Pas GRESIT  pentru Dan Petrescu inaintea duelului cu FCSB | Sport.ro
Gaz Metan 0-0 CFR Cluj | ZERO suporteri, ZERO fotbal la Medias! Pas GRESIT pentru Dan Petrescu inaintea duelului cu FCSB | Sport.ro

BHMEDIA | FOTBAL: CFR Cluj - Gaz Metan Medias - Liga 1

Gaz Metan Mediaș – CFR Cluj 1-2 | ”Avem familii, sper ca cineva să ne  salveze!” Gabriel de Moura, în pragul disperării: ”Nu știu de ce mai stau!”  - Antena Sport
Gaz Metan Mediaș – CFR Cluj 1-2 | ”Avem familii, sper ca cineva să ne salveze!” Gabriel de Moura, în pragul disperării: ”Nu știu de ce mai stau!” - Antena Sport

CFR Cluj revine la un punct față de olteni după victoria la pas cu Gaz Metan

CFR Cluj - Gaz Metan Mediaș în Liga 1 Etapa A 16-a | Libertatea

Gaz Metan Medias - CFR 1907 Cluj - CASA Liga 1 - 09 mar 2020

GAZ METAN - CFR CLUJ 0-0 | Edi Iordănescu îl încurcă Dan Petrescu! Doar  remiză pentru campioană la Mediaș, iar un om de bază va rata meciul cu FCSB  | GALERIE FOTO
GAZ METAN - CFR CLUJ 0-0 | Edi Iordănescu îl încurcă Dan Petrescu! Doar remiză pentru campioană la Mediaș, iar un om de bază va rata meciul cu FCSB | GALERIE FOTO

Gaz Metan - CFR Cluj 1-2 | Campioana, făcută praf după prima victorie din  2022: ”Nu că joacă slab, ci penibil” - Antena Sport
Gaz Metan - CFR Cluj 1-2 | Campioana, făcută praf după prima victorie din 2022: ”Nu că joacă slab, ci penibil” - Antena Sport

Video | Buzbuchi, după ce i-a exasperat pe clujeni cu paradele sale: ”E  dezamăgire mare, și la gol îmi venea în brațe!”
Video | Buzbuchi, după ce i-a exasperat pe clujeni cu paradele sale: ”E dezamăgire mare, și la gol îmi venea în brațe!”

CFR Cluj a dat-o în bară cu Gaz Metan Mediaș. Culio a ratat un penalty în  ultimul minut
CFR Cluj a dat-o în bară cu Gaz Metan Mediaș. Culio a ratat un penalty în ultimul minut

Fotbal Club CFR 1907 CLUJ - Bun venit, Yuri Matias! 🚂 ✍🏼 Cluburile CFR  1907 Cluj și Gaz Metan Mediaș au ajuns la un acord privind transferul  definitiv al fundașului Jefferson Yuri
Fotbal Club CFR 1907 CLUJ - Bun venit, Yuri Matias! 🚂 ✍🏼 Cluburile CFR 1907 Cluj și Gaz Metan Mediaș au ajuns la un acord privind transferul definitiv al fundașului Jefferson Yuri