Home

Al treilea Auzi de la furie fotbal mioveni cfr cluj deal educator de abia

CFR 1907 | BILETE PENTRU MECIUL CFR CLUJ – CS MIOVENI

CS Mioveni - CFR Cluj 0-1. Victorie cu scandal pentru campioana României.  Oaspeții au câștigat cu un gol din ofsaid: „Rușine să vă fie!”
CS Mioveni - CFR Cluj 0-1. Victorie cu scandal pentru campioana României. Oaspeții au câștigat cu un gol din ofsaid: „Rușine să vă fie!”

Recenzii negative pentru meciul CS Mioveni - CFR Cluj

CFR Cluj - CS Mioveni : 4 - 2. Campioana României se impune categoric după  un început ezitant de meci - Playsport
CFR Cluj - CS Mioveni : 4 - 2. Campioana României se impune categoric după un început ezitant de meci - Playsport

CFR Cluj - CS Mioveni LIVE VIDEO, de la ora 19:30. Cele mai importante faze  vor fi pe telekomsport.ro. Echipele de start
CFR Cluj - CS Mioveni LIVE VIDEO, de la ora 19:30. Cele mai importante faze vor fi pe telekomsport.ro. Echipele de start

Superliga | Etapa 18: CS Mioveni-CFR Cluj, astăzi, ora 18.00

CFR 1907 | CS MIOVENI – CFR CLUJ 0-1

Video | Moment de derută în CS Mioveni - CFR Cluj! Un mic fan a intrat pe  teren, dar nu i-a băgat în seamă pe jucători
Video | Moment de derută în CS Mioveni - CFR Cluj! Un mic fan a intrat pe teren, dar nu i-a băgat în seamă pe jucători

LIVE TEXT: CS Mioveni - CFR Cluj, ora 18:00! Campioana este condamnată să  învingă ”lanterna roșie” din Superligă!
LIVE TEXT: CS Mioveni - CFR Cluj, ora 18:00! Campioana este condamnată să învingă ”lanterna roșie” din Superligă!

CFR Cluj - CS Mioveni 4-2 » Victorie atipică pentru Dan Petrescu

Superliga | Etapa 3: CFR Cluj - CS Mioveni, astăzi, ora 21.30

B365 - CUPA ROMÂNIEI CS MIOVENI - CFR CLUJ SCOR FINAL 3 - 4: Victorie cu  scandal pentru CFR Cluj •
B365 - CUPA ROMÂNIEI CS MIOVENI - CFR CLUJ SCOR FINAL 3 - 4: Victorie cu scandal pentru CFR Cluj •

Adrian Porumboiu distruge arbitrajul de la CS Mioveni - CFR Cluj 0-1.  Campioana, dezavantajată clar: „A fost apogeul penibilului reușit de  Mladinovici” - Fanatik.ro
Adrian Porumboiu distruge arbitrajul de la CS Mioveni - CFR Cluj 0-1. Campioana, dezavantajată clar: „A fost apogeul penibilului reușit de Mladinovici” - Fanatik.ro

Ziua de Cluj | CFR Cluj - CS Mioveni, ultimul joc al campioanei înainte de  pauza competițională
Ziua de Cluj | CFR Cluj - CS Mioveni, ultimul joc al campioanei înainte de pauza competițională

Cum a explicat Cristi Balaj problemele cu nocturna de la CFR Cluj – CS  Mioveni
Cum a explicat Cristi Balaj problemele cu nocturna de la CFR Cluj – CS Mioveni

Video | CFR Cluj a dat gol din ofsaid la Mioveni! Claudiu Petrila, în afara  jocului în momentul pasei lui Anas Tahiri
Video | CFR Cluj a dat gol din ofsaid la Mioveni! Claudiu Petrila, în afara jocului în momentul pasei lui Anas Tahiri

CFR Cluj - CS Mioveni, în etapa #19, live

CS Mioveni, reacție dură după înfrângerea cu CFR Cluj! Acuză arbitrajul și  amenință cu retragerea din campionat - Eurosport
CS Mioveni, reacție dură după înfrângerea cu CFR Cluj! Acuză arbitrajul și amenință cu retragerea din campionat - Eurosport

Jucătorii de la Mioveni, surprinși de jocul slab al celor de la CFR Cluj:  ”Dacă înscriam, alta era soarta jocului”
Jucătorii de la Mioveni, surprinși de jocul slab al celor de la CFR Cluj: ”Dacă înscriam, alta era soarta jocului”

CS Mioveni - CFR Cluj 0-1. Trupa lui Dan Petrescu a dat lovitura în minutul  87, la singurul șut pe poartă! Campioana a urcat pe locul 2, peste Rapid -  Antena Sport
CS Mioveni - CFR Cluj 0-1. Trupa lui Dan Petrescu a dat lovitura în minutul 87, la singurul șut pe poartă! Campioana a urcat pe locul 2, peste Rapid - Antena Sport

CFR Cluj joacă la Mioveni meciul cu Rapid din Liga 1

CS Mioveni - CFR Cluj 0-1 | Șumudică obține 4 victorii în Liga 1 și o duce  pe CFR pe primul loc | Sport.ro
CS Mioveni - CFR Cluj 0-1 | Șumudică obține 4 victorii în Liga 1 și o duce pe CFR pe primul loc | Sport.ro

CS Mioveni - CFR Cluj 0-1, în etapa 18 a Superlgii