Home

Rău bunic Mustață fotbal petrolul rapid Clopoţei studio antrenor

Petrolul - Rapid 0-0 | Remiză fără gol la Ploiești! Oaspeții au jucat în 10  din minutul 6 | Sport.ro
Petrolul - Rapid 0-0 | Remiză fără gol la Ploiești! Oaspeții au jucat în 10 din minutul 6 | Sport.ro

Petrolul - Rapid Live Video Online în etapa 5 din Superliga

Paul Papp, sincer după Rapid - Petrolul 0-2: "Să fim serioși, am avut  noroc!" | Sport.ro
Paul Papp, sincer după Rapid - Petrolul 0-2: "Să fim serioși, am avut noroc!" | Sport.ro

Scandal uriaş după Petrolul - Rapid! Un suporter nu a mai rezistat şi a  sărit la antrenor. Cum s-a încheiat totul
Scandal uriaş după Petrolul - Rapid! Un suporter nu a mai rezistat şi a sărit la antrenor. Cum s-a încheiat totul

BILETE PENTRU "PRIMVS DERBY": RAPID - PETROLUL - FC Rapid 1923

Petrolul Ploiești - Rapid București, ora 21:00

Petrolul - Rapid 0-0. Derby încins, terminat fără goluri pe Ilie Oană |  SuperLiga | iAM SPORT
Petrolul - Rapid 0-0. Derby încins, terminat fără goluri pe Ilie Oană | SuperLiga | iAM SPORT

RAPID - PETROLUL, PE 13 AUGUST - FC Rapid 1923

Moment controversat la Petrolul - Rapid. Bucureștenii au cerut penalty,  însă faza nu a fost analizată nici în camera VAR | SuperLiga | iAM SPORT
Moment controversat la Petrolul - Rapid. Bucureștenii au cerut penalty, însă faza nu a fost analizată nici în camera VAR | SuperLiga | iAM SPORT

Rapid și Petrolul, amendate de FRF după confruntarea din Liga 1

Duel spectaculos al scenonografiilor in debutul meciului Rapid - Petrolul!  | FOTO
Duel spectaculos al scenonografiilor in debutul meciului Rapid - Petrolul! | FOTO

Derbi fără gol. Petrolul-Rapid 0-0

Scenografii impresionante la derby-ul Petrolul - Rapid. Atmosferă incediară  pe stadionul „Ilie Oană” - Antena Sport
Scenografii impresionante la derby-ul Petrolul - Rapid. Atmosferă incediară pe stadionul „Ilie Oană” - Antena Sport

Petrolul – Rapid 0-0. Fiecare echipă a avut câte un eliminat -  Onlinesport.ro
Petrolul – Rapid 0-0. Fiecare echipă a avut câte un eliminat - Onlinesport.ro

Rapid - Petrolul, Live Video Online, de la ora 21:30

Fotbal: Petrolul Ploieşti - Rapid 0-0, în Superligă | AGERPRES •  Actualizează lumea.
Fotbal: Petrolul Ploieşti - Rapid 0-0, în Superligă | AGERPRES • Actualizează lumea.

Petrolul – Rapid 0-0 | "Lupii" au avut om în plus din minutul 6, dar  Moldovan a făcut un meci mare - Eurosport
Petrolul – Rapid 0-0 | "Lupii" au avut om în plus din minutul 6, dar Moldovan a făcut un meci mare - Eurosport

Rapid – Petrolul. Primvs Derby 81 - Avancronică - LPF

Revoluție” în Giulești, după Rapid – Petrolul 0-2! “Rușine să vă fie!“.  Scandările fanilor au avut două “ținte“
Revoluție” în Giulești, după Rapid – Petrolul 0-2! “Rușine să vă fie!“. Scandările fanilor au avut două “ținte“

U17 | PETROLUL - RAPID 2:6 - FC Rapid 1923

Atmosferă incendiară pe Arena Națională la meciul Rapid - Petrolul. Echipa  lui Adrian Mutu s-a impus cu 3-1 și a urcat pe locul trei în SuperLiga din  România – FOTO & VIDEO - Playtech Știri
Atmosferă incendiară pe Arena Națională la meciul Rapid - Petrolul. Echipa lui Adrian Mutu s-a impus cu 3-1 și a urcat pe locul trei în SuperLiga din România – FOTO & VIDEO - Playtech Știri

Primvs Derby” sold-out! 10 date despre Petrolul - Rapid

Video | Petrolul - Rapid 1-0. Gafa portarului Moldovan a decis derby-ul.  Spectacol total în tribune
Video | Petrolul - Rapid 1-0. Gafa portarului Moldovan a decis derby-ul. Spectacol total în tribune

Primvs Derby - Wikipedia

Petrolul - Rapid 0-0. Derby aprins, fotbal stins. Tensiune maximă la  Ploiești: două eliminări, nebunie în peluze. Cum arată acum clasamentul -  Playsport
Petrolul - Rapid 0-0. Derby aprins, fotbal stins. Tensiune maximă la Ploiești: două eliminări, nebunie în peluze. Cum arată acum clasamentul - Playsport