Home

molipsitor Cioară cont franta meciuri Deschis plasă compila

Franţa a învins clar Scoţia, într-un meci amical. Pavard reuşit ”dubla”

Spectacol total în ultimele meciuri din faza grupelor: Portugalia - Franţa  2-2 / Germania - Ungaria 2-2 | Observatornews.ro
Spectacol total în ultimele meciuri din faza grupelor: Portugalia - Franţa 2-2 / Germania - Ungaria 2-2 | Observatornews.ro

CM 2022 | Anglia - Franța, meci de "5 stele" în sferturi! Cele două forțe  se întâlnesc din nou la Campionatul Mondial, după 40 de ani - Antena Sport
CM 2022 | Anglia - Franța, meci de "5 stele" în sferturi! Cele două forțe se întâlnesc din nou la Campionatul Mondial, după 40 de ani - Antena Sport

Fotbal - CM 2022: Franţa - Polonia, cel mai viral meci de până acum |  AGERPRES • Actualizează lumea.
Fotbal - CM 2022: Franţa - Polonia, cel mai viral meci de până acum | AGERPRES • Actualizează lumea.

România-Franţa: primul meci pe Naţional Arena, fără gol. A fost sau n-a  fost gazon...
România-Franţa: primul meci pe Naţional Arena, fără gol. A fost sau n-a fost gazon...

A început „războiul” înainte de meciul Franța - Anglia din sferturi

CM 2022 I Franța - Maroc 2-0! Așteptarea a luat sfârșit! „Cocoșul galic”  este a doua finalistă de la Mondialul din Qatar după victoria în fața  africanilor | Sport.ro
CM 2022 I Franța - Maroc 2-0! Așteptarea a luat sfârșit! „Cocoșul galic” este a doua finalistă de la Mondialul din Qatar după victoria în fața africanilor | Sport.ro

Balul a ajuns la sfârșit! Argentina - Franța, marea finală a Campionatului  Mondial 2022 - Eurosport
Balul a ajuns la sfârșit! Argentina - Franța, marea finală a Campionatului Mondial 2022 - Eurosport

Meciuri de legendă: Franța 2-0 România, 28 aprilie 1970

Meci incredibil în preliminariile Campionatului European de Fotbal: Franța  – Gibraltar: 14-0 - Observatorul Prahovean
Meci incredibil în preliminariile Campionatului European de Fotbal: Franța – Gibraltar: 14-0 - Observatorul Prahovean

Franţa - Elveţia, ultimul meci pe Arena Naţională la EURO 2020. Mbappe  trimite Franţa acasă. REZULTAT FINAL | DCNews
Franţa - Elveţia, ultimul meci pe Arena Naţională la EURO 2020. Mbappe trimite Franţa acasă. REZULTAT FINAL | DCNews

Franța – România 2-1 în meciul de deschidere al Euro 2016 | Federația  Română de Fotbal
Franța – România 2-1 în meciul de deschidere al Euro 2016 | Federația Română de Fotbal

Meciuri de gală pe stadioanele din Cluj. Italia, Franta, Elvetia si  Norvegia se vor duela la Campionatul European Under 21 - E fain la Cluj!
Meciuri de gală pe stadioanele din Cluj. Italia, Franta, Elvetia si Norvegia se vor duela la Campionatul European Under 21 - E fain la Cluj!

Franţa este primul adversar al României la Euro. Fără victorie împotriva  Cocoşului Galic, în meciuri oficiale
Franţa este primul adversar al României la Euro. Fără victorie împotriva Cocoşului Galic, în meciuri oficiale

Va fi semifinala CM Franța - Maroc un meci urât? Video exclusiv - Fanatik.ro

Franța - Germania 1-0 | Continuă supremația! Selecționata lui Didier  Deschamps, fotbal spectaculos în fața nemților
Franța - Germania 1-0 | Continuă supremația! Selecționata lui Didier Deschamps, fotbal spectaculos în fața nemților

Incidentele din Franţa nu au rămas fără răspuns. Guvernul, în război cu  huliganismul: fără sticle de
Incidentele din Franţa nu au rămas fără răspuns. Guvernul, în război cu huliganismul: fără sticle de

Primele meciuri de fotbal între Franţa şi România | Pauză de 35 de ani  între primele două confruntări
Primele meciuri de fotbal între Franţa şi România | Pauză de 35 de ani între primele două confruntări

Gafa făcută de Anglia cu Franța și care a costat-o calificarea în semifinale

Video | Franţa - România 2-1. Tricolorii lui Iordănescu au fost la doar  câteva minute de un rezultat mare
Video | Franţa - România 2-1. Tricolorii lui Iordănescu au fost la doar câteva minute de un rezultat mare

Anglia - Senegal 3-0. Franţa - Polonia 3-1. Se anunţă meciuri de ”foc” în  sferturile Cupei Mondiale
Anglia - Senegal 3-0. Franţa - Polonia 3-1. Se anunţă meciuri de ”foc” în sferturile Cupei Mondiale

EURO 1984: Franţa – Portugalia 3-2, unul dintre cele mai frumoase meciuri  din istoria fotbalului
EURO 1984: Franţa – Portugalia 3-2, unul dintre cele mai frumoase meciuri din istoria fotbalului

Franța - Elveția, cel mai spectaculos meci de la EURO 2020, s-a jucat în  România! | Sport.ro
Franța - Elveția, cel mai spectaculos meci de la EURO 2020, s-a jucat în România! | Sport.ro