Home

Creta Philadelphia Maşină de scris germania anglia fotbal Acalmie intersecție tort

Anglia și Germania, finala EURO 2022! Traseul celor două echipe până în  ultimul act . Va fi Alessia Russo decisivă? - Eurosport
Anglia și Germania, finala EURO 2022! Traseul celor două echipe până în ultimul act . Va fi Alessia Russo decisivă? - Eurosport

Cum motivează Joachim Low înfrângerea Germaniei cu Anglia de la Euro 2020 -  HotNews.ro
Cum motivează Joachim Low înfrângerea Germaniei cu Anglia de la Euro 2020 - HotNews.ro

Germania și Anglia s-au anihilat în Liga Națiunilor, dar sunt pe ultimele  două locuri în grupă - Eurosport
Germania și Anglia s-au anihilat în Liga Națiunilor, dar sunt pe ultimele două locuri în grupă - Eurosport

Anglia - Germania 2-0, în optimile de finală ale EURO 2020 | Băieții lui  Southgate se
Anglia - Germania 2-0, în optimile de finală ale EURO 2020 | Băieții lui Southgate se

Germania și Anglia s-au calificat la Cupa Mondială de Fotbal 2018

Anglia - Germania 2-0. Victorie istorică pentru Anglia în fața Germaniei  după 55 de ani
Anglia - Germania 2-0. Victorie istorică pentru Anglia în fața Germaniei după 55 de ani

Cum a ajuns Ungaria să fie lider într-o grupă cu Anglia, Italia și Germania

Anglia – Germania în finala Campionatului European de fotbal feminin 2022.  “Leoaicele” se luptă cu “Nationalelf” într-un meci istoric
Anglia – Germania în finala Campionatului European de fotbal feminin 2022. “Leoaicele” se luptă cu “Nationalelf” într-un meci istoric

S-a anulat blestemul! :) Anglia o trimite acasa pe Germania in 'optimi'!  Sterling si Harry Kane au inscris in poarta lui Neuer! Aici ai tot ce s-a  intamplat in Anglia 2-0 Germania
S-a anulat blestemul! :) Anglia o trimite acasa pe Germania in 'optimi'! Sterling si Harry Kane au inscris in poarta lui Neuer! Aici ai tot ce s-a intamplat in Anglia 2-0 Germania

Finală de vis la Europeanul de fotbal feminin: Anglia - Germania, cu peste  87.000 de spectatori în tribune. Meciul se vede și în România
Finală de vis la Europeanul de fotbal feminin: Anglia - Germania, cu peste 87.000 de spectatori în tribune. Meciul se vede și în România

EURO 2023 U21 | Anglia - Germania 2-0, Israel - Cehia 1-0. Anglia și Israel  s-au calificat în sferturi - Antena Sport
EURO 2023 U21 | Anglia - Germania 2-0, Israel - Cehia 1-0. Anglia și Israel s-au calificat în sferturi - Antena Sport

Chloe Kelly a marcat golul decisiv în finala Euro 2022, Anglia - Germania,  apoi și-a dat tricoul jos!
Chloe Kelly a marcat golul decisiv în finala Euro 2022, Anglia - Germania, apoi și-a dat tricoul jos!

Anglia - Germania, derby-ul care a oferit momente controversate! Scandalul  din 1938 şi golul fantomă care a înăsprit rivalitatea. Video - Fanatik.ro
Anglia - Germania, derby-ul care a oferit momente controversate! Scandalul din 1938 şi golul fantomă care a înăsprit rivalitatea. Video - Fanatik.ro

Anglia - Germania (duminică, ora 19.00) - finala Euro de fotbal feminin

Anglia a câștigat titlul european la fotbal feminin, după ce a învins  Germania în prelungiri - HotNews.ro
Anglia a câștigat titlul european la fotbal feminin, după ce a învins Germania în prelungiri - HotNews.ro

Fotbal feminin: Anglia a învins Germania în finala Euro 2022

Revenire incredibilă a Angliei. Conduşi cu 2-0 de Germania, Kane&Co s-au  impus la Berlin
Revenire incredibilă a Angliei. Conduşi cu 2-0 de Germania, Kane&Co s-au impus la Berlin

VIDEO | Au dat-o la pace. Remiză albă pe Wembley între Anglia şi Germania

AGERPRES - #Fotbal: Anglia, umilită acasă cu 4-0 de Ungaria, în Liga  Naţiunilor; Germania a învins Italia cu 5-2  https://www.agerpres.ro/sport-extern/2022/06/15/fotbal-anglia -umilita-acasa-cu-4-0-de-ungaria-in-liga-natiunilor-germania-a-invins-italia  ...
AGERPRES - #Fotbal: Anglia, umilită acasă cu 4-0 de Ungaria, în Liga Naţiunilor; Germania a învins Italia cu 5-2 https://www.agerpres.ro/sport-extern/2022/06/15/fotbal-anglia -umilita-acasa-cu-4-0-de-ungaria-in-liga-natiunilor-germania-a-invins-italia ...

Fotbal: Anglia, umilită acasă cu 4-0 de Ungaria, în Liga Naţiunilor;  Germania a învins Italia cu 5-2 | AGERPRES • Actualizează lumea.
Fotbal: Anglia, umilită acasă cu 4-0 de Ungaria, în Liga Naţiunilor; Germania a învins Italia cu 5-2 | AGERPRES • Actualizează lumea.

Anglia - Germania, finală de poveste la Europeanul de fotbal feminin.  Eroina meciului și-a scos tricoul! FOTO
Anglia - Germania, finală de poveste la Europeanul de fotbal feminin. Eroina meciului și-a scos tricoul! FOTO

ANGLIA - GERMANIA 2-0. O nouă favorită părăseşte Euro 2021

Euro 2020: Anglia a învins-o pe Germania, scor 2-0 şi s-a calificat în  sferturile de finală
Euro 2020: Anglia a învins-o pe Germania, scor 2-0 şi s-a calificat în sferturile de finală

LIVE BLOG | Ungaria - Italia 0-2. "Squadra Azzurra" a câştigat "grupa  morţii"! Anglia - Germania 3-3, meci nebun pe Wembley. Rezultatele serii  sunt AICI - Antena Sport
LIVE BLOG | Ungaria - Italia 0-2. "Squadra Azzurra" a câştigat "grupa morţii"! Anglia - Germania 3-3, meci nebun pe Wembley. Rezultatele serii sunt AICI - Antena Sport