Home

Stem Sens nou ritm handbal germania liga 1 guvernabilă stereo conducere

Reacția presei din Germania, după ce România s-a prăbușit în meciul decisiv  de la Campionatul Mondial | Sport.ro
Reacția presei din Germania, după ce România s-a prăbușit în meciul decisiv de la Campionatul Mondial | Sport.ro

Handbal masculin | Lotul României pentru Campionatul European din Germania

România – Germania 19-22, în meciul de debut al tricolorelor la Euro 2020.  Dumanska a făcut un meci imperial, dar echipa nu a profitat
România – Germania 19-22, în meciul de debut al tricolorelor la Euro 2020. Dumanska a făcut un meci imperial, dar echipa nu a profitat

Cine e Germania, prima adversară a României de la Europeanul de handbal  feminin
Cine e Germania, prima adversară a României de la Europeanul de handbal feminin

Mesajul Federaţiei Române de Handbal după eşecul cu Germania, scor 24-22

România a fost pe val cu Germania, dar s-a prăbușit și a pierdut.  Sferturile, vis imposibil pentru tricolore - Eurosport
România a fost pe val cu Germania, dar s-a prăbușit și a pierdut. Sferturile, vis imposibil pentru tricolore - Eurosport

Germania, calificată matematic în sferturile Campionatului Mondial de  handbal feminin. O necunoscută în grupa României
Germania, calificată matematic în sferturile Campionatului Mondial de handbal feminin. O necunoscută în grupa României

Naționala care a eliminat România de la Campionatul Mondial de handbal  feminin, demolată în sferturile de finală
Naționala care a eliminat România de la Campionatul Mondial de handbal feminin, demolată în sferturile de finală

Prima reacție după dezastrul din România - Germania, 22-24: "Nu avem de  unde să alegem" | Sport.ro
Prima reacție după dezastrul din România - Germania, 22-24: "Nu avem de unde să alegem" | Sport.ro

Clasament Germania - Liga 1,2,3 fotbal Bundesliga - Baschet - Handbal -  Hochei
Clasament Germania - Liga 1,2,3 fotbal Bundesliga - Baschet - Handbal - Hochei

Germania - România 24-22, în etapa 1 din grupele principale la CM de handbal  feminin. Jocurile Olimpice, vis spulberat pentru „tricolore” - Fanatik.ro
Germania - România 24-22, în etapa 1 din grupele principale la CM de handbal feminin. Jocurile Olimpice, vis spulberat pentru „tricolore” - Fanatik.ro

Rasmus Poulsen, analiză pertinentă asupra parcursului României la CM de  handbal. Ce spune de meciul cu Germania | Sport.ro
Rasmus Poulsen, analiză pertinentă asupra parcursului României la CM de handbal. Ce spune de meciul cu Germania | Sport.ro

Prăbușirea României cu Germania și cauzele unui picaj. Radu Voina vine cu o  abordare interesantă despre ce s-a întâmplat la Mondialul de handbal  feminin | Sport.ro
Prăbușirea României cu Germania și cauzele unui picaj. Radu Voina vine cu o abordare interesantă despre ce s-a întâmplat la Mondialul de handbal feminin | Sport.ro

Reacție fermă după meciul României cu Germania: ”Nu avem de unde să alegem”

Alertă după remiza cu Germania! Naționala feminină de handbal a României,  în pericol să piardă o nouă jucătoare după ultimul test înainte de Euro  2022 - Fanatik.ro
Alertă după remiza cu Germania! Naționala feminină de handbal a României, în pericol să piardă o nouă jucătoare după ultimul test înainte de Euro 2022 - Fanatik.ro

România - Germania 22-24 (12-9). Vis strivit! Tricolorele au făcut o  repriză secundă slabă și pe faza de atac, și pe apărare. România a ratat  intrarea în primele 8 la CM de handbal | Sport.ro
România - Germania 22-24 (12-9). Vis strivit! Tricolorele au făcut o repriză secundă slabă și pe faza de atac, și pe apărare. România a ratat intrarea în primele 8 la CM de handbal | Sport.ro

Cine transmite la tv meciul România - Germania! Este ultima confruntare a  "tricolorelor" în grupele principale la Euro de handbal feminin - Fanatik.ro
Cine transmite la tv meciul România - Germania! Este ultima confruntare a "tricolorelor" în grupele principale la Euro de handbal feminin - Fanatik.ro

Cine transmite la TV meciul România - Germania de la Campionatul Mondial

Video | Germania - România 24-22. "Tricolorele" mai pot ajunge în  sferturile CM doar printr-o "minune". Danemarca, învinsă de Japonia
Video | Germania - România 24-22. "Tricolorele" mai pot ajunge în sferturile CM doar printr-o "minune". Danemarca, învinsă de Japonia

Revenire spectaculoasă! România avea de recuperat 5 goluri la pauză cu  Germania » Cât s-a terminat meciul
Revenire spectaculoasă! România avea de recuperat 5 goluri la pauză cu Germania » Cât s-a terminat meciul

Reacție dură și amară după îngrângerea cu Germania: "Suntem tare departe.  Sportul te taxează dacă nu dai totul" - Eurosport
Reacție dură și amară după îngrângerea cu Germania: "Suntem tare departe. Sportul te taxează dacă nu dai totul" - Eurosport

Video | Franța - Germania 29-21. Franța și Muntenegru merg în semifinalele  EHF EURO 2022
Video | Franța - Germania 29-21. Franța și Muntenegru merg în semifinalele EHF EURO 2022

Prima reacție dinspre FRH după România - Germania 22-24 la Campionatul  Mondial de handbal feminin | Sport.ro
Prima reacție dinspre FRH după România - Germania 22-24 la Campionatul Mondial de handbal feminin | Sport.ro

Germania - România 24-22. Tricolorele sunt ca și eliminate de la  Campionatul Mondial - Antena Sport
Germania - România 24-22. Tricolorele sunt ca și eliminate de la Campionatul Mondial - Antena Sport

Cine transmite la TV România - Germania, meciul din grupa principală la  Campionatul Mondial de handbal feminin
Cine transmite la TV România - Germania, meciul din grupa principală la Campionatul Mondial de handbal feminin

Cine transmite la TV meciul România – Germania de la Campionatul Mondial de  handbal feminin, Grupa Principală
Cine transmite la TV meciul România – Germania de la Campionatul Mondial de handbal feminin, Grupa Principală