VIDEO HC Zalău - HCM Roman 22-19. Echipa lui Tadici rămâne pe 6

HC Zalău, în faţa primului meci oficial din 2021 – Magazin Sălăjean

Handbal feminin: Victorie pentru CS Minaur la Zalău - ZiarMM

Handbal feminin: Astăzi, HC Zalău-Rapid București | Realitatea de Sălaj

Bronz pentru HC Zalău în Cupa României FAN Courier - Handbal Club Zalau

Handbal feminin: HC Zalău şi Minaur au încheiat neînvinse turneul de la  Zalău | AGERPRES • Actualizează lumea.
Handbal feminin: HC Zalău şi Minaur au încheiat neînvinse turneul de la Zalău | AGERPRES • Actualizează lumea.

Suporteri - Handbal Club Zalău

S-a reluat Liga Națională de handbal feminin: HC Zalău și Minaur Baia Mare  au obținut victorii
S-a reluat Liga Națională de handbal feminin: HC Zalău și Minaur Baia Mare au obținut victorii

HC Zalău - Rapid a fost în direct pe Pro Arena & VOYO! Victorie importantă  pentru oaspete în Liga Florilor | Sport.ro
HC Zalău - Rapid a fost în direct pe Pro Arena & VOYO! Victorie importantă pentru oaspete în Liga Florilor | Sport.ro

HC Zalău | Zalau

Handbal club Zalau. Site-ul oficial al echipei salajene.

Campioana CSM Bucureşti a deschis sezonul de handbal feminin cu o victorie  împotriva lui HC Zalău
Campioana CSM Bucureşti a deschis sezonul de handbal feminin cu o victorie împotriva lui HC Zalău

HC Zalău, a treia echipă calificată la Turneul Final Four al Cupei României  la handbal feminin
HC Zalău, a treia echipă calificată la Turneul Final Four al Cupei României la handbal feminin

Tadici dezvăluie că la HC Zalău sunt salarii între 1.000 și 3.000 de euro -  Salajul liber
Tadici dezvăluie că la HC Zalău sunt salarii între 1.000 și 3.000 de euro - Salajul liber

HC Zalau - Hypo Viena 30-22 (13-7) - Handbal Club Zalau

Dunărea Brăila - HC Zalău, scor 22-18, în primul meci al stagiunii  2021-2022 la handbal feminin
Dunărea Brăila - HC Zalău, scor 22-18, în primul meci al stagiunii 2021-2022 la handbal feminin

HC Zalău ţinteşte a doua victorie a sezonului – Magazin Sălăjean

Handbal feminin: CS Rapid s-a impus la Zalău şi a revenit pe primul loc în  Liga Naţională | AGERPRES • Actualizează lumea.
Handbal feminin: CS Rapid s-a impus la Zalău şi a revenit pe primul loc în Liga Naţională | AGERPRES • Actualizează lumea.

Grupele Cupei EHF 2018 La Handbal Feminin. Victorii Mari Pentru HC Zalău și  SCM Craiova. Echipele Românești, Aproape De Sferturi | Libertatea
Grupele Cupei EHF 2018 La Handbal Feminin. Victorii Mari Pentru HC Zalău și SCM Craiova. Echipele Românești, Aproape De Sferturi | Libertatea