Home

funcţionari acțiune Relaxare meci brazilia croatia Ca de obicei intimitate lebădă

Momentul care s-a viralizat în timp record! Ce au făcut Casemiro și Luka  Modric la pauza meciului Croația - Brazilia | Sport.ro
Momentul care s-a viralizat în timp record! Ce au făcut Casemiro și Luka Modric la pauza meciului Croația - Brazilia | Sport.ro

Croația a bătut Brazilia la penalty și s-a calificat în semifinalele  Campionatului Mondial de fotbal 2022
Croația a bătut Brazilia la penalty și s-a calificat în semifinalele Campionatului Mondial de fotbal 2022

Brazilia, eliminată de la CM Fotbal după penalty-uri contra Croației /  Croația, calificată în semifinale
Brazilia, eliminată de la CM Fotbal după penalty-uri contra Croației / Croația, calificată în semifinale

Modric s-a dus direct la Rodrygo după ce Croaț

Croația - Brazilia 1-1. Livakovic stopează în sferturi drumul principalei  favorite la câștigarea Mondialului 2022
Croația - Brazilia 1-1. Livakovic stopează în sferturi drumul principalei favorite la câștigarea Mondialului 2022

BRAZILIA - CROAŢIA 0-0 (1-1 după prelungiri, 2-4 după lovituri de la 11  metri) Dramatism total, Livakovic i-a dus pe croaţi în semifinale -  09.12.2022 | BURSA.RO
BRAZILIA - CROAŢIA 0-0 (1-1 după prelungiri, 2-4 după lovituri de la 11 metri) Dramatism total, Livakovic i-a dus pe croaţi în semifinale - 09.12.2022 | BURSA.RO

Croația a eliminat Brazilia de la Campionatul Mondial la penaltyuri. Neymar  și echipa sa pleacă acasă - Stirileprotv.ro
Croația a eliminat Brazilia de la Campionatul Mondial la penaltyuri. Neymar și echipa sa pleacă acasă - Stirileprotv.ro

CM 2022 | Croația - Brazilia 1-1, (4-2) | Neymar&co, eliminați de la  Campionatul Mondial! Livakovic, imperial și la loviturile de departajare |  Sport.ro
CM 2022 | Croația - Brazilia 1-1, (4-2) | Neymar&co, eliminați de la Campionatul Mondial! Livakovic, imperial și la loviturile de departajare | Sport.ro

CM Qatar: Croaţia şi Brazilia, calificate în sferturi | Radio România Reșița

Surpriză la Cupa Mondială: Croația elimină Brazilia la penaltiuri -  spotmedia.ro
Surpriză la Cupa Mondială: Croația elimină Brazilia la penaltiuri - spotmedia.ro

CM 2022. Croaţia învinge Brazilia la loviturile de la 11 m (4-2) şi se  califică
CM 2022. Croaţia învinge Brazilia la loviturile de la 11 m (4-2) şi se califică

CROAȚIA vs. BRAZILIA. Sud-americanii sunt neînvinși în fața croaților, dar  au fost umiliți de iugoslavi | Sport.ro
CROAȚIA vs. BRAZILIA. Sud-americanii sunt neînvinși în fața croaților, dar au fost umiliți de iugoslavi | Sport.ro

Croația, sancționată de FIFA înaintea meciului din sferturile Mondialului,  cu Brazilia. Ce decizie a fost luată - Eurosport
Croația, sancționată de FIFA înaintea meciului din sferturile Mondialului, cu Brazilia. Ce decizie a fost luată - Eurosport

CROAŢIA - BRAZILIA 2-1. Finalista ediţiei trecute, calificată miraculos în  semifinale. Marea favorită a Cupei Mondiale, eliminată la penalty-uri
CROAŢIA - BRAZILIA 2-1. Finalista ediţiei trecute, calificată miraculos în semifinale. Marea favorită a Cupei Mondiale, eliminată la penalty-uri

Croaţia - Brazilia Live Video Online în sferturile de finală Mondial din  Qatar
Croaţia - Brazilia Live Video Online în sferturile de finală Mondial din Qatar

Moment uluitor la Cupa Mondială. Brazilienii sunt în lacrimi, croații s-au  calificat în semifinale. Marquinhos a trimis în bară lovitura decisivă -  Playtech Știri
Moment uluitor la Cupa Mondială. Brazilienii sunt în lacrimi, croații s-au calificat în semifinale. Marquinhos a trimis în bară lovitura decisivă - Playtech Știri

Croația – Brazilia 1-1, 4-2 la loviturile de departajare, în sferturile de  finală de la Campionatul Mondial 2022. Dominik Livakovic, ales din nou omul  meciului. Update - Fanatik.ro
Croația – Brazilia 1-1, 4-2 la loviturile de departajare, în sferturile de finală de la Campionatul Mondial 2022. Dominik Livakovic, ales din nou omul meciului. Update - Fanatik.ro

CROATIA – BRAZILIA LIVE TVR 1 CAMPIONATUL MONDIAL 2022 QATAR | iDevice.ro

CM 2022 Qatar: Vis năruit - Brazilia, eliminată dramatic la penaltiuri de  Croația - HotNews.ro
CM 2022 Qatar: Vis năruit - Brazilia, eliminată dramatic la penaltiuri de Croația - HotNews.ro

Fotbal - CM 2022: Croaţia învinge Brazilia la loviturile de departajare  (4-2) şi se califică în semifinale | replicaonline.ro
Fotbal - CM 2022: Croaţia învinge Brazilia la loviturile de departajare (4-2) şi se califică în semifinale | replicaonline.ro

CAMPIONATUL MONDIAL DE FOTBAL 2014. Brazilia - Croatia 3 -1. Turneul final  a debutat cu un autogol si un penalti controversat - Stirileprotv.ro
CAMPIONATUL MONDIAL DE FOTBAL 2014. Brazilia - Croatia 3 -1. Turneul final a debutat cu un autogol si un penalti controversat - Stirileprotv.ro

Campionatul Mondial. Croația a eliminat Brazilia și s-a calificat în  semifinale. O nouă lovitură dată de vicecampionii lumii - Evenimentul Zilei
Campionatul Mondial. Croația a eliminat Brazilia și s-a calificat în semifinale. O nouă lovitură dată de vicecampionii lumii - Evenimentul Zilei