Home

ianuarie Detaliat Aproape mort potaissa turda handbal clasament cerinţe dureros Lupta

Liga Zimbrilor / Potaissa Turda a câștigat ultimul meci al rundei a XX-a –  Handbal Mania
Liga Zimbrilor / Potaissa Turda a câștigat ultimul meci al rundei a XX-a – Handbal Mania

Prezentarea echipelor participante la turneul final al junioarelor II –  Liceul Teoretic ”Liviu Rebreanu” Turda – Handbal Mania
Prezentarea echipelor participante la turneul final al junioarelor II – Liceul Teoretic ”Liviu Rebreanu” Turda – Handbal Mania

TurdaNews - Handbal, Liga Zimbrilor: Etapa a XXIII-a. Rezultate și clasament.  Dinamo București și-a asigurat un nou titlu de campioană
TurdaNews - Handbal, Liga Zimbrilor: Etapa a XXIII-a. Rezultate și clasament. Dinamo București și-a asigurat un nou titlu de campioană

Handbal juniori II / Potaissa Turda și CSM București au câștigat meciurile  de clasament – Sport Bacau
Handbal juniori II / Potaissa Turda și CSM București au câștigat meciurile de clasament – Sport Bacau

AHC Potaissa Turda - Asociatia Handbal Club Potaissa Turda

CSU Suceava primește replica Potaissei Turda - Obiectiv de Suceava

Dinamo bate tot! Ce s-a întâmplat în meciul cu Sighișoara. Rezultate +  Clasament Liga Națională | Sport.ro
Dinamo bate tot! Ce s-a întâmplat în meciul cu Sighișoara. Rezultate + Clasament Liga Națională | Sport.ro

Handbal masculin: Potaissa Turda a câştigat fără probleme în deplasare în  Liga Naţională | AGERPRES • Actualizează lumea.
Handbal masculin: Potaissa Turda a câştigat fără probleme în deplasare în Liga Naţională | AGERPRES • Actualizează lumea.

Rezultate și clasament Liga Zimbrilor, etapa a IV-a - Ziarul 21

Clasamentul Ligii Zimbrilor după zece... - AHC Potaissa Turda | Facebook

potaissa turda – Handbal Mania

Potaissa Turda pierde în fața AHC Călărași, scor 21-30. Horațiu Gal dă vina  pe numărul mare de greșeli făcute
Potaissa Turda pierde în fața AHC Călărași, scor 21-30. Horațiu Gal dă vina pe numărul mare de greșeli făcute

Potaissa Turda | Sumar

Dinamo s-a desprins în clasament după ce Potaissa Turda nu a putut trece de  Poli Timișoara
Dinamo s-a desprins în clasament după ce Potaissa Turda nu a putut trece de Poli Timișoara

TurdaNews - Handbal: Juniorii de la Potaissa Turda/LT „Liviu Rebreanu”  aproape de turneele finale la toate categoriile de vârstă
TurdaNews - Handbal: Juniorii de la Potaissa Turda/LT „Liviu Rebreanu” aproape de turneele finale la toate categoriile de vârstă

TurdaNews - Handbal, Liga Zimbrilor: Etapa a XVII-a. Rezultate și clasament.  Turda rămâne lider – Steaua a câștigat derby-ul pentru podium
TurdaNews - Handbal, Liga Zimbrilor: Etapa a XVII-a. Rezultate și clasament. Turda rămâne lider – Steaua a câștigat derby-ul pentru podium

Steaua Bucureşti - Potaissa Turda 29-24, în etapa a IV-a a Ligii Naţionale  de handbal masculin
Steaua Bucureşti - Potaissa Turda 29-24, în etapa a IV-a a Ligii Naţionale de handbal masculin

Potaissa Turda - Dinamo Bucureşti 27-27, în Liga Națională de handbal  masculin - EBS Radio
Potaissa Turda - Dinamo Bucureşti 27-27, în Liga Națională de handbal masculin - EBS Radio

HCM Constanța, ținută în șah, o repriză, de Potaissa Turda | Cuget Liber

Au ramas neinvinsi. Echipa de handbal masculin Potaissa Turda castigatori  in ultimul meci - Stirileprotv.ro
Au ramas neinvinsi. Echipa de handbal masculin Potaissa Turda castigatori in ultimul meci - Stirileprotv.ro

Prezentarea echipelor participante la turneul final al juniorilor 1: Potaissa  Turda – Handbal Mania
Prezentarea echipelor participante la turneul final al juniorilor 1: Potaissa Turda – Handbal Mania