Home

Numi violonist nu am observat romania meci Livra ceaţă Tranzitoriu

Surpriza din grupa României – Tricolorii, calificați la Euro 2024, dar și  lideri după meciurile de miercuri - HotNews.ro
Surpriza din grupa României – Tricolorii, calificați la Euro 2024, dar și lideri după meciurile de miercuri - HotNews.ro

Cine e Belgia? :) România, egală cu "diavolii roșii" în meciurile directe.  I-am bătut cu toate vedetele într-un meci fantomă, șters din statistici  dintr-un motiv uluitor - Playsport
Cine e Belgia? :) România, egală cu "diavolii roșii" în meciurile directe. I-am bătut cu toate vedetele într-un meci fantomă, șters din statistici dintr-un motiv uluitor - Playsport

România - Elveția din preliminariile EURO 2024. Meciul se vede live pe  Antena 1 și în AntenaPLAY | Antena 1
România - Elveția din preliminariile EURO 2024. Meciul se vede live pe Antena 1 și în AntenaPLAY | Antena 1

Imagine uluitoare de pe front. Meciul Israel - România, proiectat pe un  tanc. Foto - Playsport
Imagine uluitoare de pe front. Meciul Israel - România, proiectat pe un tanc. Foto - Playsport

Un ”Tricolor” a ieșit accidentat după meciul România – Andorra

Israel - România 1-2. Tricolorii au reușit să se califice la EURO 2024!  Naționala de fotbal va juca la turneul final din Germania |  Observatornews.ro
Israel - România 1-2. Tricolorii au reușit să se califice la EURO 2024! Naționala de fotbal va juca la turneul final din Germania | Observatornews.ro

Video | România - Elveția 1-0. Sărbătoare pe Arena Națională! ”Tricolorii”,  pe primul loc în grupă
Video | România - Elveția 1-0. Sărbătoare pe Arena Națională! ”Tricolorii”, pe primul loc în grupă

România - Elveția, de la ora 21.45. pe Arena Naționala Euro 2024

Câți copii vor fi prezenți în tribune la România - Andorra. Recordul  all-time e deținut de un alt meci al ”tricolorilor”
Câți copii vor fi prezenți în tribune la România - Andorra. Recordul all-time e deținut de un alt meci al ”tricolorilor”

LIVE MECI ROMANIA - YouTube

Ce a făcut România în ultimele două meciuri din preliminarii, în  precedentele campanii de calificare la turneele finale - Eurosport
Ce a făcut România în ultimele două meciuri din preliminarii, în precedentele campanii de calificare la turneele finale - Eurosport

România debutează în preliminariile pentru EURO 2024 cu Andorra și Belarus!  Biletele sunt disponibile online! | Federația Română de Fotbal
România debutează în preliminariile pentru EURO 2024 cu Andorra și Belarus! Biletele sunt disponibile online! | Federația Română de Fotbal

România – Elveția, pe Arena Naţională / Ultimul meci din campania pentru  Euro 2024 / Cu o victorie sau un egal câștigăm grupa
România – Elveția, pe Arena Naţională / Ultimul meci din campania pentru Euro 2024 / Cu o victorie sau un egal câștigăm grupa

România-Elveția 1-0 | Tricolorii au câștigat grupa și vor fi în urna a 2-a  la tragerea la sorți - Eurosport
România-Elveția 1-0 | Tricolorii au câștigat grupa și vor fi în urna a 2-a la tragerea la sorți - Eurosport

Cine transmite meciul dintre România și Andorra, din preliminariile EURO  2024 | Echipa Națională | iAM SPORT
Cine transmite meciul dintre România și Andorra, din preliminariile EURO 2024 | Echipa Națională | iAM SPORT

România, la un meci de o performanță istorică. Ar fi doar a 6-a oară în  istoria de peste un secol a naționalei
România, la un meci de o performanță istorică. Ar fi doar a 6-a oară în istoria de peste un secol a naționalei

Echipa națională de fotbal a României - Wikipedia

România - Elveția 1-0. Echipa lui Edi Iordănescu s-a calificat la Euro 2024  de primul loc în grupă
România - Elveția 1-0. Echipa lui Edi Iordănescu s-a calificat la Euro 2024 de primul loc în grupă

S-a stabilit primul meci de pregătire al României pentru EURO 2024! Cu cine  joacă tricolorii | Sport.ro
S-a stabilit primul meci de pregătire al României pentru EURO 2024! Cu cine joacă tricolorii | Sport.ro

România finalurilor de meci. Cum arăta clasamentul grupei dacă meciurile se  terminau în minutul 80 - Eurosport
România finalurilor de meci. Cum arăta clasamentul grupei dacă meciurile se terminau în minutul 80 - Eurosport

România a învins Kosovo, într-un meci întrerupt 40 de minute din cauza  galeriei fondate de George Simion | Digi24
România a învins Kosovo, într-un meci întrerupt 40 de minute din cauza galeriei fondate de George Simion | Digi24

FOTO România învinge Kosovo cu 2-0 și se menține pe locul doi în grupă/  Meciul de pe Arena Națională, întrerupt trei sferturi de oră din cauza  fumigenelor și a mesajelor de pe
FOTO România învinge Kosovo cu 2-0 și se menține pe locul doi în grupă/ Meciul de pe Arena Națională, întrerupt trei sferturi de oră din cauza fumigenelor și a mesajelor de pe

Unde joacă România U21 primele două meciuri acasă, în preliminariile EURO  2021. Anunţul făcut de FRF
Unde joacă România U21 primele două meciuri acasă, în preliminariile EURO 2021. Anunţul făcut de FRF

Surpriză în tribunele Arenei Naționale la meciul România - Israel!

Reguli de acces al copiilor la meciul România – Andorra | Federația Română  de Fotbal
Reguli de acces al copiilor la meciul România – Andorra | Federația Română de Fotbal

Atmosferă electrizantă pe Arena Națională la meciul România - Elveția.  Tricolorii, victorie și locul întâi la final! (GALERIE FOTO+VIDEO)
Atmosferă electrizantă pe Arena Națională la meciul România - Elveția. Tricolorii, victorie și locul întâi la final! (GALERIE FOTO+VIDEO)