Home

diferență mărturie Universitate sport tv 1 portugalia Tulburi neplătit neatenție

Video | Portugalia U20 - România U20 2-1. Înfrângere pentru micii  ”tricolori” în minutul 90+8
Video | Portugalia U20 - România U20 2-1. Înfrângere pentru micii ”tricolori” în minutul 90+8

România U21 - Portugalia U21 0-2! Lecție de fotbal predată de oaspeți  tricolorilor mici | Sport.ro
România U21 - Portugalia U21 0-2! Lecție de fotbal predată de oaspeți tricolorilor mici | Sport.ro

Sporting - Gil Vicente 3-1. „Alb-verzii” au făcut spectacol și sunt pe  primul loc în Liga Portugal - Antena Sport
Sporting - Gil Vicente 3-1. „Alb-verzii” au făcut spectacol și sunt pe primul loc în Liga Portugal - Antena Sport

CM FIFA Qatar 2022 – programul transmisiunilor TVR1 din 6 decembrie -  YouTube
CM FIFA Qatar 2022 – programul transmisiunilor TVR1 din 6 decembrie - YouTube

VIDEO&FOTO | Tricolorii U18, înfrângere cu Portugalia, 1-2, în primul meci  la Turneul celor 4 Națiuni | Federația Română de Fotbal
VIDEO&FOTO | Tricolorii U18, înfrângere cu Portugalia, 1-2, în primul meci la Turneul celor 4 Națiuni | Federația Română de Fotbal

Portugalia, victorioasă cu 3-2 în faţa Ghanei la Cupa Mondială 2022.  Cristiano Ronaldo a scris istorie | Digi24
Portugalia, victorioasă cu 3-2 în faţa Ghanei la Cupa Mondială 2022. Cristiano Ronaldo a scris istorie | Digi24

Video | Portugalia și Polonia merg la Mondial! Al cincilea turneu final  pentru Ronaldo. Ibrahimovic stă acasă
Video | Portugalia și Polonia merg la Mondial! Al cincilea turneu final pentru Ronaldo. Ibrahimovic stă acasă

Bornă istorică atinsă de naționala Portugaliei în preliminariile EURO 2024

Preliminarii Euro 2024: Victorii lejere pentru Spania și Portugalia –  Rezultatele zilei - HotNews.ro
Preliminarii Euro 2024: Victorii lejere pentru Spania și Portugalia – Rezultatele zilei - HotNews.ro

Ronaldo, trofeul e al tau!!! Portugalia e CAMPIOANA EUROPEI, dupa 1-0 cu  Franta! Final nebun, istorie pentru portughezi: Eder a marcat in minutul  108! REZUMATUL VIDEO | Sport.ro
Ronaldo, trofeul e al tau!!! Portugalia e CAMPIOANA EUROPEI, dupa 1-0 cu Franta! Final nebun, istorie pentru portughezi: Eder a marcat in minutul 108! REZUMATUL VIDEO | Sport.ro

Video | Portugalia a învins-o pe Nigeria cu 4-0 în ultimul test dat înainte  de Cupa Mondială
Video | Portugalia a învins-o pe Nigeria cu 4-0 în ultimul test dat înainte de Cupa Mondială

Portugalia s-a calificat în optimile de finală de la Cupa Mondială. Care  este situația celorlalte echipe din grupă
Portugalia s-a calificat în optimile de finală de la Cupa Mondială. Care este situația celorlalte echipe din grupă

AUDIENŢE Euro 2020. Portugalia-Franţa, al doilea cel mai urmărit meci din  grupe. Pro TV, lider cu duelul de la Budapesta
AUDIENŢE Euro 2020. Portugalia-Franţa, al doilea cel mai urmărit meci din grupe. Pro TV, lider cu duelul de la Budapesta

VIDEO | Portugalia s-a chinuit cu Liechtenstein, Ungaria a reuşit  calificarea la ultima fază, iar Mahmudov a marcat un gol de generic
VIDEO | Portugalia s-a chinuit cu Liechtenstein, Ungaria a reuşit calificarea la ultima fază, iar Mahmudov a marcat un gol de generic

Cum arată Cristiano Ronaldo după ce Portugalia câștigă cu 6-1. Imaginile  surprinse pe teren
Cum arată Cristiano Ronaldo după ce Portugalia câștigă cu 6-1. Imaginile surprinse pe teren

Hazard pentru Portugalia la Euro 2020! :) Campioana en titre, out din  optimi dupa o bijuterie a lui Thorgan Hazard! Aici ai tot ce s-a intamplat  in Belgia 1-0 Portugalia | Sport.ro
Hazard pentru Portugalia la Euro 2020! :) Campioana en titre, out din optimi dupa o bijuterie a lui Thorgan Hazard! Aici ai tot ce s-a intamplat in Belgia 1-0 Portugalia | Sport.ro

Portugalia şi-a făcut meciul lejer cu Islanda şi va avea victorii pe linie  în grupă - YouTube
Portugalia şi-a făcut meciul lejer cu Islanda şi va avea victorii pe linie în grupă - YouTube

Portugalia putea încasa un gol de ”cascadorii râsului” pe finalul meciului  cu Ghana! Ronaldo a rămas ”tablou” | Sport.ro
Portugalia putea încasa un gol de ”cascadorii râsului” pe finalul meciului cu Ghana! Ronaldo a rămas ”tablou” | Sport.ro

Lotul de 26 cu care Portugalia vrea să devină campioană mondială în Qatar +  Reacția imediată a lui Cristiano Ronaldo
Lotul de 26 cu care Portugalia vrea să devină campioană mondială în Qatar + Reacția imediată a lui Cristiano Ronaldo

Rugby Europe Championship: Portugalia-România, în direct la TVR 1 | TVR.RO

Lotul Portugaliei pentru Cupa Mondială: veteranii Ronaldo și Pepe, în  fruntea listei. Cine este starul lăsat acasă | Sport.ro
Lotul Portugaliei pentru Cupa Mondială: veteranii Ronaldo și Pepe, în fruntea listei. Cine este starul lăsat acasă | Sport.ro

Rugby Europe Championship 2021: Portugalia - România, în direct la TVR1 -  YouTube
Rugby Europe Championship 2021: Portugalia - România, în direct la TVR1 - YouTube

România - Portugalia

Portugalia U20 - România U20 1-1! Micii „tricolori” au 'smuls' un rezultat  de egalitate pe final cu un eurogol | Sport.ro
Portugalia U20 - România U20 1-1! Micii „tricolori” au 'smuls' un rezultat de egalitate pe final cu un eurogol | Sport.ro

Liga Portugal e live în AntenaPLAY! Vezi meciurile etapei și evoluțiile  românului Alexandru Dobre - Antena Sport
Liga Portugal e live în AntenaPLAY! Vezi meciurile etapei și evoluțiile românului Alexandru Dobre - Antena Sport